Lato, Wakacje 2017

Szukasz miejsca, żeby spędzić udane Lato, Wakacje 2017 ? Sprawdź nasze oferty noclegowe na Lato, Wakacje 2017! Teraz noclegi na lato znajdziesz w jednym miejscu, dzięki czemu szybko zorganizujesz swój urlop. Nie czekaj i już teraz sprawdź oferty na lato i wakacje 2017 .

14 ofert

Ośrodek Wczasowo-Wypoczynkowy Dzierżoniów
od 25PLN /noc
 

Ośrodek Wczasowo-Wypoczynkowy Dzierżoniów

Idealne warunki dla rodzinnego wypoczynku.Wedkarze, grzybiarze i płetwonurkowie są tu w każdym roku.

Pod Żaglami - pokoje gościnne
od 80PLN /noc
9.6, 1 opinia

Pod Żaglami - pokoje gościnne

Łagów Lubuski zobacz na mapie

Zapraszamy na przepiękne jeziora Łagowske, z czysztą szmaragdową wodą i przepięknymi lasami. Gwarantujemy odpoczynek aktywny w ciszy i w zieleni .

Agroturystyczne Pokoje Gościnne
od 50PLN /noc
 

Agroturystyczne Pokoje Gościnne

Serdecznie zapraszamyPaństwa do malowniczo położonych agroturystycznych pokoi gościnnych. Jeżeli pragniecie odpocząć w spokoju i ciszy to serdecznie powitamy Państwa w naszym turystycznym obiekcie, gdzie świeże powietrze znad jezior i lasów pozwoli w pełni rozkoszować się urokami polskiej natury. Budynek agroturystyczny wraz z posesją...

Ośrodek ANApausis
od 40PLN /noc
7.0, 19 opinii

Ośrodek ANApausis

W dniachod 26.08 - 02.09.2016w Ośrodku ANApausis w Gryżynie Nocleg o 20% taniej ZAPRASZAMY - Najczystsze jezioro i plaża- Doskonała kuchnia- Niesamowita przygoda W SOBOTĘ 28.08 MUZYCZNA NIESPODZIANKA NA ZAKOŃCZENIE LATA !   

Agroturystyka Relax
od 0PLN /noc
opinie zablokowane

Agroturystyka Relax

Zielona Góra zobacz na mapie

Wakacje w Agroturystyce RelaxCzynne codziennie od godziny 10:00 do 20:00.Godzina pobytu 10 zł za osobę, w cenie zapewniamy korzystanie z:- basenu- sauny- trampoliny- placu zabaw- stołu do ping-ponga- cymbergraja- dmuchanej zjeżdżalni (zależnie od pogody)oraz oferujemy jedną porcję waty cukrowej.Dla osób, które lubią spacerować...

Leśna Polana - Apartament
od 160PLN /noc
7.0, 2 opinie

Leśna Polana - Apartament

Zarezerwuj na min. 7 dni otrzymasz powitalną butelkę wina. Z pewnością umili ona pierwszy wieczór przy zachodzie słońca, który idalnie widać z naszego dużego tarasu.